Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 ХНУВС докторка економічних наук, професорка Ірина Севідова взяла участь у роботі ХІІ Міжнародної наукової конференції «Contemporary economic problems "Economy in times of uncertainty"». У заході, що відбувся у м. Катовіце (Польща), взяли участь представники понад 15 країн.
Під час роботи конференції були розглянуті питання впливу невизначеності на формування економічної безпеки, аналізу фінансово-економічної стійкості підприємства в умовах невизначеності, ефективності використання коштів національних фондів, моделі торгівлі через призму функцій ланцюга створення вартості. Учасники також обговорили перспективи розробки стратегії підтримки домогосподарств ЄС під час енергетичної кризи, структурних змін CAPM у країнах і галузях, академічного туризму, циркулярної економіки в умовах невизначеності та транскордонної торгівлі й поведінкового аналізу з рішень органів державного регулювання у контексті невизначеності.