Керівництвом факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ організовано чергову онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами, які виявили бажання вступити на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб. Зустріч проводила декан факультету № 6 Оксана Брусакова, у якій взяли участь заступник декана, завідувачі кафедр, а також заступниця відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова. До онлайн-заходу долучилися випускники закладів середньої освіти, зокрема майбутні випускники Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького з посиленою фізичною підготовкою (Київська обл.) та працівники кримінально-виконавчої служби Харківської, Полтавської, Сумської областей.

Майбутнім здобувачам вищої освіти розповіли про перспективи та переваги навчання на факультеті, а також цьогорічні особливості вступу, зокрема про можливість вступу за «внутрішніми» іспитами. На усі запитання були надані фахові відповіді.