Доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Безуса, старший інспектор СРПП Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Муляр та дізнавач СД Кам'янець- Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Руслан Реджепов провели бінарні заняття для курсантів 1 курсу факультету № 2 за темою «Державне будівництво та розвиток права України в роки незалежності».

Працівники практичних органів поліції розповіли про зміни у кримінальному та адміністративному законодавстві, викликані широкомасштабною війною РФ проти України.

Під час бінарного заняття фахівці приділили окрему увагу антикорупційному законодавству, Закону України про Національну поліцію, підкреслили необхідність знання норм Конституції України та неухильного дотримання законодавства, оскільки це є запорукою демократичного та правового розвитку нашої держави.

Під час заняття курсанти ставили запитання представникам практичних органів поліції, на які отримали вичерпні відповіді.