У Харківському національному університеті внутрішніх справ акцентується увага не тільки на підвищенні професійних якостей курсантів, а й на їх особистісному зростанні. З цією метою куратори організовують та проводять спільне дозвілля у вихідні дні – це цікаві подорожі, екскурсії, заняття спортом, відвідування лекційних і художньо-просвітницьких заходів.

Курсанти однієї з груп факультету № 1 отримали заряд бадьорості та позитивні емоції, активно провели на базі відпочинку вихідний, організований кураторкою – професоркою кафедри теорії та історії держави та права факультету № 1 Юлією Загуменною. Молодь грала у волейбол, спілкувалася у неформальній обстановці тощо. Емоційний і насичений відпочинок завжди гуртує колектив, додає творчих сил та енергії для плідного навчання.