Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 кандидат юридичних наук Олексій Зайцев провів відкриту лекцію для курсантів 3 курсу факультету № 2 за темою «Розгляд справ у порядку спрощеного провадження. Заочний розгляд справи. Судові рішення. Наказне провадження. Окреме провадження».

Під час лекції присутні проаналізували особливості розгляду справ судом у порядку спрощеного провадження та зміст судового рішення як процесуального документа. Розглянули поняття та види судових рішень, питання, що вирішуються судом під час ухвалення рішення.

Олексій Зайцев розповів про умови та порядок проведення заочного розгляду цивільної справи, акцентував увагу на розгляді заяви про перегляд заочного рішення, його скасування та оскарження.

Наприкінці лекції курсанти ставили актуальні запитання щодо застосування цивільного процесуального кодексу України у практичній діяльності працівників Національної поліції, на які отримали змістовні відповіді.