Професор кафедри кримінального права і кримінології Кирил Черевко провів англійською мовою практичне заняття із дисципліни «Кримінальне право» за темою «Обставини, що виключають кримінальну протиправність діяння» у навчальній групі 201 факультету № 1. Під час заняття здобувачі вищої освіти розглянули основні питання, пов’язані з необхідною обороною, крайньою необхідністю та фізичним і психічним примусом. Курсанти взяли активну участь у дискусії, ставили запитання щодо основних проблем інституту обставин, що виключають кримінальну протиправність діяння.

Професор кафедри Кирило Черевко наголосив на важливості розвитку комунікативних навичок і вмінь роботи на англійській мові як основи наукової діяльності та подальшої практичної роботи. Він також зазначив, що вивчення іноземної мови є важливою частиною професійного становлення кожного працівника поліції.