Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Павло Червоний провів профорієнтаційний захід у Центральному парку імені М. Леонтовича м. Вінниці. Він ознайомив молодь із особливостями вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році за державним замовленням за спеціальністю «Психологія» та відзначив перспективи подальшого працевлаштування у підрозділах Національної поліції України. Представник університету звертав увагу молоді, що реєстрацію кандидатів на навчання продовжено до 15 червня поточного року. Для того, щоб заповнити анкету, майбутнім вступникам необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП у Вінницькій області.