Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Статівка взяла участь у міжнародному онлайн-тренінгу «Ефективне використання комунікативних вправ та видів роботи, що пропонуються сучасними автентичними підручниками» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

На тренінгу розглядалися такі питання: подолання «мовного бар’єра»: шляхи збільшення часу говоріння студентів, які допоможуть їм вільно розмовляти англійською; перевірені алгоритми організації різних типів інтеракції студентів на заняттях; створення навчального середовища, що сприятиме говорінню і використанню вивчених лексичних та граматичних структур в усному мовленні. Завідувачка кафедри навчилася визначати основні критерії при виборі автентичного ресурсу для викладання загальної англійської дорослій аудиторії, варіювати групову та парну роботу під час організації комунікативних видів вправ на заняттях.