Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Іван Кріцак провів профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів Харківського ліцею № 107.

Представник університету розповів юнакам і дівчатам про здобутки університету, переваги навчання у ньому, специфіку підготовки майбутніх поліцейських кадрів.

Ліцеїсти дізналися про особливості підготовки та вступу до навчального закладу, напрями та спеціальності, за якими готують фахівців, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів. Увагу майбутніх абітурієнтів звернули й на те, що в університеті діють підготовчі курси, які надають можливість краще підготуватися до вступних іспитів.

Учні ліцею отримали інформаційні буклети ХНУВС, плакати, брошури, кишенькові календарики та екземпляри університетської газети «Служимо закону». Щоб більше дізнатися про університет усіх школярів запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 22 жовтня.