9 червня відбулись загальні збори Національної академії правових наук України. Участь у роботі взяли: Голова Верховної Ради України, академік НАПрН України Руслан Стефанчук, віцепрезидент Національної академії наук України Сергій Пирожков, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Юлія Гришина, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, член-кореспондент НАПрН України Валерій Сокуренко, член-кореспондент НАПрН України Сергій Гусаров, члени та делегати наукових установ Академії.

Під час зборів відбулись вибори керівного складу та членів президії НАПрН України. На посаду президента Національної академії правових наук України обрано академіка Володимира Журавля, першого віцепрезидента – академіка Олександра Бандурку, віцепрезидента – академіка Олександра Скрипнюка, членом президії НАПрН України, який входить до її складу не за посадою, обрано члена-кореспондента Олександра Буханевича.

Також було обрано та затверджено академіків-секретарів відділень Академії. Академіком-секретарем відділення теорії та історії держави і права стала академік Наталія Оніщенко, академіком-секретарем відділення державно-правових наук і міжнародного права – член-кореспондент Юрій Барабаш, академіком-секретарем відділення цивільно-правових наук – член-кореспондент Андрій Гриняк.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ вітає Олександра Марковича з обранням на високу посаду, бажає натхнення та творчої наснаги заради світлого майбутнього України.