Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Собко під науковим керівництвом голови Школи Віталія Найди підготувала роботу «До питання творчої самореалізації здобувачів освіти ЗВО МВС України» та взяла участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Мистецька освіта у міждисциплінарному вимірі». Захід відбувся в онлайн-форматі в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди. На початку конференції до учасників з вітальним словом звернулася проректорка з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності ХНПУ докторка педагогічних наук, професорка Світлана Бережна, яка зазначила, що метою заходу є обмін досвідом та науковими досягненнями в галузі мистецької освіти, зокрема в контексті міждисциплінарного підходу. У дискусії взяли участь провідні дослідники, доценти факультету мистецтв Василь Жуков, Ольга Матвєєва та ін., які у своїх виступах порушували питання щодо сучасної мистецької освіти, волонтерської просвітницько-пропагандистської роботи музикантів – випускників Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, полікультурної парадигми у вищій мистецькій освіті тощо. У своєму виступі курсантка університету Оксана Собко зазначила: «Сучасне суспільство ставить перед нашими здобувачами освіти – майбутніми правоохоронцями численні виклики. Ми маємо бути готові впоратися зі зростаючими загрозами, швидкими змінами технологій та складними соціальними проблемами. У таких умовах творча самореалізація стає важливим елементом професійного розвитку курсантів та студентів закладів вищої освіти МВС України».