Викладачі кафедри соціології та психології ХНУВС Ольга Марченко, Ірина Нечітайло, Алла Шиліна, а також представники від здобувачів освітньо-професійної програми «Психологія (Практична психологія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Конфлікти, війни та соціальні трансформації епохи модерну: теорія, історія, сьогодення», що відбулась у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Тематикою конференції порушувалися актуальні питання, пов’язані з соціальними конфліктами, їх історичною роллю, чинниками та наслідками. Особливу увагу було приділено міждисциплінарному осмисленню війни, зокрема нападу РФ на Україну, розглядалися проблеми соціального насильства у його ґендерних, освітніх, релігійних формах і багато інших актуальних проблем. Результати участі у конференції будуть використані викладачами для удосконалення змісту забезпечуваних ними освітніх компонентів, зокрема таких, як «Етнопсихологія», «Методика та організація наукового дослідження», «Соціальні та політичні конфлікти» та ін.