За запрошенням начальника сектора прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Віталія Кавкала представники кафедри теорії та історії держави і права разом із курсантами першого курсу факультету № 1 відвідали Кам’янець-Подільське районне управління поліції.

Відбулася цікава і змістовна екскурсія приміщеннями районного управління, яку провів Віталій Кавкало. Курсанти ознайомились із порядком й специфікою роботи сектору прав людини, робочими місцями його працівників, їх технічним забезпеченням.

Особливий інтерес викликала екскурсія музеєм Національної поліції Хмельниччини Кам’янець-Подільської філії. Курсанти з цікавістю слухали розповідь старшої інспекторки сектору прав людини Альбіни Мельник про історію Кам’янець-Подільської міліції/поліції. На згадку було дозволено зробити фото з музейними експонатами. Наприкінці зустрічі працівники сектору прав людини були запрошені до університету для проведення бінарних занять.