Науково-педагогічні працівники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС разом із здобувачами вищої освіти цього ж навчального підрозділу продовжують брати участь у науково-практичних лекторіях, які організовуються спільно з іншими закладами вищої освіти МВС України.

Цього разу лекторій відбувся за темою «Використання матеріалів журналістських та інших «неофіційних» розслідувань у кримінальному провадженні». Спікерами науково-практичного заходу виступили: професор кафедри поліцейської діяльності ЛННІ ДонДУВС кандидат юридичних наук, доцент Артем Коваленко; заступник начальника 2 відділу управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України кандидат юридичних наук Олександр Мірковець; журналістка, авторка та ведуча телепроєкту «Злочин і покарання» Ольга Журавель.

Під час лекторію обговорювалися питання можливостей використання у кримінальному провадженні, як доказів, матеріали публікацій у засобах масової інформації, журналістських розслідувань; інтернет-контент блогерів; дані OSINTерів за фактами кримінальних правопорушень тощо.