«Безпечні канікули» – під такою назвою для вихованців літнього табору Хмельницької середньої загальноосвітньої школи I-III ст. № 25 ім. Івана Огієнка слухачем магістратури факультету № 1 Сергієм Черкаським проведено інформаційно-пізнавальну годину.

Представник університету розповів дітям про небезпеки, які чекають на тих, хто нехтує правилами поведінки на дорозі, влаштовує ігри біля проїжджої частини, акцентував увагу на безпеці велосипедистів. Він також нагадав дітям про послідовність дій після сигналу повітряної тривоги та про те, що потрібно робити у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Закріпили свої знання маленькі громадяни грою-вікториною «Світлофор», «Відгадай знак», «Дорожні пазли» та «Небезпечні речі». Вихованці не тільки отримали задоволення від спілкування, а й зробили висновки про необхідність дотримання правил безпеки, адже від цього залежить наше здоров’я і життя.