Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 11 команд. За загальною кількістю набраних балів команда університету посіла третє місце. До її складу увійшли: курсантка факультету № 3 Вікторія Голуб, курсант факультету № 4 Владислав Антонюк та курсанти факультету № 2 Володимир Манукян і Владислав Сідашов.

Було відзначено спортсменів і в особистому заліку. Серед жінок І місце посіла курсантка 3 курсу факультету № 3 Вікторія Голуб.