Відбулося засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права на тему: «Проблемні питання теорії держави і права». Засідання провели керівник наукового гуртка, старший викладач кафедри, кандидат юридичних наук Іван Кріцак та професор кафедри кандидат юридичних наук, доцент Дмитро Слинько.

Вони звернули увагу присутніх на актуальні напрями розвитку теорії держави і права, а також наголосили, що ця галузь правознавства виступає своєрідною понятійно-категоріальною абеткою, оволодівши якою курсант зможе вільно читати нормативно-правові акти та розуміти їх сутність. Викладання теорії держави і права повинно здійснюватись крізь призму прав людини та духовно-культурних цінностей і основний акцент при цьому варто робити на дух Закону для виявлення глибинної сутності права та держави.