Курсанти 1 курсу Сумської філії Ангеліна Правдюк та Вікторія Ярова стали учасницями молодіжного поетичного вечора, організованого спільнотою «Суми Майбутнього», що відбувся на новій арт-локації «Погріб». Більше двох десятків сумських поетів та поетес поділилися частинкою своєї душі.

Новообрана голова студентсько-курсантського Парламенту Вікторія Ярова продекламувала авторську поезію про цінність життєвого досвіду та вірш про реалії війни під назвою «Вкрадені життя». Голова медійного сектору студентсько-курсантського Парламенту Агеліна Правдюк прочитала свої віршовані рядки про шлях та випробування, які дає життя. Приєдналися до творчого заходу й курсанти-першокурсники, які прийшли підтримати своїх одногрупників, які з користю провели вільний час та отримали гарний настрій та приємні емоції.

Сумська філія ХНУВС