Під головуванням доцента кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4, кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка за участі науково-педагогічного складу кафедри та членів наукового гуртка відбулося підсумкове засідання наукового гуртка. Підбито було підсумки роботи наукового осередку протягом 2022/2023 навчального року та окреслено плани наукової діяльності на наступний 2023/2024 навчальний рік.

Також Олександр Радченко привітав присутніх з наступаючим державним святом – Днем Конституції. Він наголосив на ролі й значенні Конституції України як основного закону нашої держави в умовах правового режиму воєнного стану, що був запроваджений у відповідь на повномасштабне збройне вторгнення РФ на територію України.

Учасники засідання також обговорили актуальні питання поточної діяльності наукового гуртка, заслухали інформацію членів гуртка про стан проведеної наукової роботи.