Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Сумський Національний театр драми та музичної комедії імені Михайла Щепкіна, де переглянули прем’єрний показ режисера-постановника Владислава Писарева – концерт-кіноманію «Popcorn».

Концертне дійство було насичене яскравою музичною програмою, яка супроводжувалася мультимедійним показом фрагментів із популярних фільмів. У супроводі оркестру Національного театру під керівництвом заслуженого працівника культури України Віталія Таміліна лунало багато української музики, відомих пісень, зарубіжних шлягерів. Здивувала також глядачів сучасна хореографічна постановка, яку виконували артисти театру.

«Ми отримали багато позитивних вражень від чудового мистецького дійства і насолодилися неперевершеним сучасним концертом, незважаючи на повітряну тривогу», – зазначила Ганна Мітітєл, яка сприяла культпоходу до театру в межах програми Університету культури.

Сумська філія ХНУВС