Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Максим Мостовий, Альона Воропай, Анна Старікова, Діана Бойко, Олександр Овчаров, Аліна Шевченко, Ольга Коваленко, Альона Ющенко, Анастасія Синякова разом із головою студентсько-курсантського Парламенту Вікторією Яровою відвідали виставку експонатів, спрямовану на покращення якості та чистоти міста. Проблеми навколишнього середовища, свіжі погляди і шляхи їх вирішення висвітлили організатори виставки – талановиті сумські митці, засновники арт-простору Pogrib Ігор Титаренко та Олександр Бабич.

Курсанти переглянули творчі інсталяції, створені через поєднання мистецтва та екології. Це поштовх до роздумів та дій, що покращать нашу планету і збережуть її від впливу екологічної невихованості. На згадку, адміністраторки виставки залишили цікаві візерунки на руках відвідувачів.

Сумська філія ХНУВС