Науковим співробітником науково-дослідницької лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Оленою Лещенко проведені зустрічі з питань профорієнтації з учнями 10 – 11 класів загальноосвітніх шкіл I – III ступенів № 60 та № 78 Слобідського (Комінтернівського) району міста Харкова.

Під час зустрічі учні дізналися про основні напрями підготовки курсантів та студентів, умови вступу та навчання в університеті. Особливу увагу Олена Лещенко звернула на підготовку курсантів і студентів за спеціальностями «Кібербезпека», «Психологія», «Фінанси і банківська справа», які є сьогодні найбільш затребуваними на ринку праці.

Крім цього, аудиторію зацікавила інформація про організацію дозвілля особового складу навчального закладу: спортивні секції, гуртки самодіяльності, діяльність Університету культури.

Наприкінці заходу всі учасники зустрічі були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 22 жовтня поточного року о 9.30 год.