Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які брали участь у проведенні спільної спеціальної прикордонної операції «Захід-2023», започаткованої МВС України, отримали нагороди.

З курсантами зустрілися проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Святослав Кішлар, перший заступник начальника – начальник штабу Чернівецького прикордонного загону Богдан Гуменюк.

За зразкову службу, забезпечення в умовах воєнного стану публічної безпеки та порядку, допомогу працівникам поліції та прикордонникам протидіяти спробам незаконного перетину державного кордону курсанти були нагороджені грамотами та подяками.

Цього ж дня відбулася ротація – на зміну курсантам факультетів № 1 та № 4 заступили курсанти факультетів № 2 та № 3.