У м. Одеса відбувся Кубок України з Військово-спортивних багатоборств, присвячений  пам’яті героя України генерала С. П. Кульчицького. Участь у заході взяли понад 200 спортсменів із 17 областей України, які є представниками Національної гвардії України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України тощо. Серед учасників змагань був і представник  Харківського національного університету внутрішніх справ ‒ курсант 4-го курсу факультету №1 Іван Романчук.

Змагання проходили у двох номінаціях: стрільба з гвинтівки та рукопашний бій. За підсумками Кубку України Іван Романчук посів перше місце за версією Б-4 у ваговій категорії до 85 кг, отримавши золоту медаль та виконавши норматив майстра спорту України.