Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь у роботі Міжнародного науково-практичного круглого столу «Ретроспектива військової агресії РФ проти Україні: злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку в сучасному вимірі», Секції 1 (Погляд на збройну агресію РФ проти України в контексті Міжнародного гуманітарного права). Захід був проведений Службою безпеки України, Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого за сприянням Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Захід був присвячений обговоренню та вирішенню низки проблемних питань, пов’язаних зі збройною агресією РФ проти України в контексті міжнародного гуманітарного права, основних засад і особливостей кваліфікації воєнних злочинів та злочинів проти людяності представників держави-агресора, ґендерно обумовлених насильницьких злочинів під час війни: удосконалення організаційно-правових засад захисту інформаційної безпеки в умовах збройної агресії.