Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко долучилася до міжнародного наукового заходу – марафону «ProzatON», організованого Сілезьким університетом у Катовіцах (Польща) за сприяння NAWA (Національного агентства з питань академічного обміну).

Провідні польські науковці розповіли про життєвий і творчий шлях письменників, тематику й проблематику їхньої прози, образну символіку. Об’єктом дослідження стали твори різних літературних напрямів, епістолярії та інтерв’ю митців. Значну увагу спікери приділили Нобелівськими лауреатами. Подібні наукові заходи сприяють міжнародному обміну досвіду викладачів та популяризації національної культури у світі.