День Конституції України – це оберіг державності, свято, коли було затверджено права і свободи громадян України. Куратори навчальних груп першого курсу факультету № 4 – доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олег Гончарук, старша викладачка Лариса Сазанова та викладачка цієї ж кафедри Тетяна Кальченко – провели виховну годину «Що ви знаєте про Конституцію України?», «Конституція України – основний закон», «Конституційні обов’язки громадян України». Викладачі обговорили з курсантами творення Конституції України, права та обов’язки громадян та які конституційні права порушені війною. Передивилися фільм «Історія Української Конституції» та відвідали тематичну експозицію в бібліотеці університету.