Доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка юридичних наук, доцентка Олена Юшкевич взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Захист прав дитини в умовах військової агресії», проведеної Одеським державним університетом внутрішніх справ. Під час заходу представниця університету виступила із тезами доповіді на тему «Особливості діяльності Координаційної ради з питань захисту та безпеки дітей».

Присутніх привітав ректор ОДУВС доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець. У конференції взяли участь: радниця – уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник, заступниця начальника Департаменту захисту інтересів дітей та протидії домашньому насильству Офісу Генерального прокурора Олеся Волошина, представники МВС України, Національної поліції України, Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, громадськості, адвокатури та науковці.

За результатами проведення Міжнародної науково-практичної конференції буде видано збірник тез доповідей.