Завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Ірина Панова провела зустріч з військовослужбовцями та керівництвом Чугуївського РТЦК та СП. Під час зустрічі розглядалися спеціальні (спрощені) умови вступу на навчання військовослужбовців Збройних Сил України та осіб, залучених до Сил територіальної оборони для здобуття ступеня магістра на факультет № 6. Присутнім запропоновано долучитися до телеграм-каналу для подальшого взаємного спілкування.

Ірина Панова розповіла про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, науково-педагогічний колектив факультету № 6 та структуру навчального процесу на факультеті, надала характеристику напрямів підготовки студентів в університеті, зокрема, на факультеті № 6, роз’яснила правила вступу до університету. Завідуюча кафедрою надала також інформативний матеріал для вступників, який розміщено було на інформаційному стенді підрозділу.