Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Учасники навчального курсу отримали рекомендації, докладні роз’яснення й інструменти щодо продуктивного застосування нових можливостей у демонополізованій сфері підвищення педагогічної кваліфікації, а також додаткові матеріали до лекцій, практичні завдання, тести для самоперевірки набутих знань, корисні посилання.

Курс був розроблений ГО «ЕдКемп Україна», платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, ГО «Смарт освіта» за сприяння Міністерства освіти і науки України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Ірина Антол пройшла тестування та отримала сертифікат, що підтверджує успішне завершення навчання.