Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Колєснік провела профорієнтаційну роботу з учнями 11 класів Пересічанської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Вільшанської ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Дергачівського району.

Вона розповіла юнакам і  дівчатам про вищий навчальний заклад, специфіку підготовки курсантів, студентів та слухачів, можливість навчання на військовій кафедрі, звернула увагу на новітні сучасні технології освіти, впроваджені в університеті. Тетяна Колєснік також зазначила, що в навчальному закладі діють підготовчі курси.

Під час зустрічі відбулася  жвава дискусія: учні  цікавилися дозвіллям курсантів, студентів, спортивними секціями, умовами проживання в гуртожитку та перспективами працевлаштування.