Гаранти освітньо-професійних програм Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в організованій Департаментом освіти, науки та спорту МВС робочій зустрічі зі стейкхолдерами – представниками Національної поліції України, що відбулась у Києві.

Основна мета зустрічі – актуалізація, специфікація компонентів освітніх програм до вимог провадження освітньої діяльності в умовах воєнного стану, врахування бачення стейкхолдерів щодо способів реалізації новітніх задач підготовки поліцейських, формування балансу між вимогами державних стандартів підготовки здобувачів вищої освіти на відповідних рівнях і практичними запитами органів і підрозділів Національної поліції України. Представники університету – доктори юридичних наук, професори Олена Джафарова, Юрій Орлов, Руслан Степанюк, кандидати наук Віталій Носов, Сергій Ткаченко та Світлана Харченко взяли активну участь в обговоренні пропозицій щодо внесення змін і доповнень до таких освітньо-професійних програм:

• другого (магістерського) рівня вищої освіти в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» («Поліцейські»);
  • другого (магістерського) рівня вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»;
  • другого (магістерського) рівня вищої освіти в галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації» («Безпека інформаційних та комунікаційних систем»);
  • першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»;
  • першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»;
  • першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації» («Безпека інформаційних та комунікаційних систем»)
  • першого (бакалаврського) рівня освіти в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»;
  • першого (бакалаврського) рівня освіти в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія» («Психологія (психолог ювенальної превенції)»).

Від стейкхолдерів до роботи з перегляду освітніх програм долучилися: начальник 5-го управління (розшукової роботи) Департаменту карного розшуку Національної поліції України Р. Б. Крилевич; начальник 1-го управління (агентурної роботи) Департаменту карного розшуку Національної поліції України В.О. Нагорний; начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України Р.В. Клименко; начальник відділу контрольно-методичної роботи Управління ювенальної превенції Національної поліції України Я.В. Приємська; начальник сектору розрахунків із соціального захисту та відряджень (у складі ВФЗБО) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України О.В. Хуторянський; заступник начальника управління взаємодії з громадами – начальник відділу аналізу та методичного забезпечення Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України О.С. Булгаков; заступник начальника першого відділу (розслідування злочинів, виявлених Департаментом карного розшуку) управління розслідування особливо тяжких злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України О.С. Кондауров; головний спеціаліст Відділу контролю за обігом зброї Національної поліції України, державний службовець 5-го рангу І.М. Наталушко; головний спеціаліст відділу організації післядипломної освіти Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, державний службовець 5-го рангу Н.В. Пазюк.

Під час зустрічі було обговорено необхідність внесення змін до освітніх програм на відповідність їх до умов сучасності та життєвим викликам в умовах дії воєнного стану. Особлива увага була приділена практико-орієнтованим навчальним дисциплінам та іноземній мові професійного спрямування.

У підсумку рішенням робочих груп були схвалені проєкти освітніх програм за відповідними освітніми рівнями.