Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Мар'яна Качинська та курсанти групи Ф-3-14-2 відвідали Харківський планетарій ім. Юрія Гагаріна, де переглянули відеофільм «Від Землі до всесвіту». Курсантам було продемонстровано найкращі знімки високої якості з найбільших телескопів Землі і космосу, а також комп'ютерне відеомоделювання космічних подій та об'єктів.

По заверешенню сеансу юнаки та дівчата ознайомились з матеріалами виставки громадської організації «Громадська комісія з захисту прав людини» на тему «Захист основних прав людини у сфері медицини (психіатрії)». Організаторами даного заходу, на прикладах відомих особистостей, було розглянуто питання, щодо порушення прав людини та проаналізовано дослідження вчених І.П. Павлова, Ф. Ніцше та ін.