Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Особливості організації здобуття освіти за індивідуальною та дистанційною формами в умовах воєнного стану», що відбувся на національній освітній платформі «Всеосвіта».

Учасники вебінару ознайомилися з поняттям здобуття освіти за індивідуальною та дистанційною формами, дізналися про те, як в умовах воєнного стану правильно обрати форму (форми) здобуття освіти індивідуально для здобувачів освіти та закладу загалом, порядок організації та механізми забезпечення здобуття освіти за різними формами тощо.

За результатами заходу Дмитро Слинько пройшов тестування та отримав відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.