Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Резанов та ад’юнкт кафедри Олександра Карась  відвідали  ЗОШ І – ІІІ ступенів  №151 м. Харків.

Під час зустрічі з директором школи Тетяною Караван було обговорено основні напрямки діяльності на 2016-2017 навчальний рік, відповідно до раніше підписаного договору про співпрацю. Одним з напрямів цієї роботи є проведення спільних бінарних занять з правової тематики для учнів випускних класів.

Спільно з учителем школи Людмилою Савченко було проведено бінарне заняття на тему «Правове забезпечення діяльності Національної поліції України», під час якого розглянули такі питання:

- поліція: призначення, завдання та структура, її місце в системі МВС України;

- повноваження поліцейського;

- поліція та громадськість: питання підвищення рівня довіри.