Курсанти факультету № 4 ХНУВС зустрілися з представниками відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницької області – начальником відділу Віталієм Гарбарцем та оперуповноваженим Андрієм Чебану.
Під час зустрічі були порушені актуальні питання діяльності підрозділу під час воєнного стану: торгівля людьми, продаж дітей, незаконне перетинання кордону, сексуальна експлуатація за кордоном, сутенерство, втягнення у злочинну діяльність тощо.
Практичні працівники розповіли про особливості роботи свого підрозділу, навівши приклади з власного досвіду. Вони акцентували увагу курсантів на необхідності отримання під час навчання в університеті фундаментальних знань та професійних навичок, необхідних для роботи у підрозділах поліції, діяльність яких пов’язана із безпосереднім застосуванням інформаційних технологій.
Наприкінці зустрічі курсанти ставили гостям запитання, що їх цікавили, та отримали вичерпні відповіді.