Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Василь Корнієнко разом із завідувачем відділу комп’ютерно-технічних і телекомунікаційних досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Віталієм Колесниковим провели в режимі онлайн бінарне заняття із дисципліни «Криміналістика» для курсантів 3 курсу факультету № 4.

Під час заходу присутні обговорили практичні аспекти призначення та проведення судової комп’ютерно-технічної експертизи, використання сучасних методів дослідження, провідне в індустрії комп’ютерної експертизи програмне забезпечення та обладнання, а також питання, які вирішує комп’ютерно-технічна експертиза. Окрему увагу приділили особливості огляду та вилучення мобільних телефонів для подальшого проведення експертних досліджень.