Відбулася заключна у цьому навчальному році зустріч Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ, яку провів її голова Віталій Найда. У зустрічі як в офлайн, так і онлайн форматі взяли активну участь представники всіх підрозділів університету, курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспіранти та ад'юнкти.

Віталій Найда подякував учасникам заходу за активну участь у діяльності Школи протягом навчального року, за перемоги на конкурсах наукових робіт, активну громадянську позицію, участь у волонтерських заходах, а також щоденну наукову діяльність, спрямовану на осмислення актуальних проблем сучасності крізь призму власного життєвого досвіду, вітчизняних і зарубіжних наукових праць і провідних тенденцій та напрямів. Окремо Віталій Найда наголосив на унікальності та змістовності кожного окремого заняття у межах Школи та фундаментальності озвучених спікерами проблем. Кожен виступ супроводжувався насиченою дискусією, наштовхував здобувачів освіти на власні унікальні ідеї та рішення озвучених проблем. Віталій Найда також звернув увагу здобувачів освіти на актуальні проблеми діяльності поліції в умовах воєнного стану, перспективні напрями роботи Школи на майбутнє, зокрема, щодо підготовки курсантами та студентами власних статей до наукових фахових видань Харківського національного університету внутрішніх справ.