Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна долучилась до роботи науково-практичного круглого столу «Сучасні виклики для міграційної політики: правові, освітні та історичні аспекти», організованого кафедрою міжнародного, європейського права та порівняльного правознавства Сумського державного університету в межах грантового проєкту напряму «Жан Моне» програми Еразмус+.

Виступи закордонних й українських фахівців стосувалися таких напрямів: «Права людини та міграція в Європі та світі», «Правове регулювання міграції в ЄС: зміст та співпраця з третіми країнами», «Міграція: ціннісні, історичні та освітні аспекти», «Захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні та закордонний досвід» тощо.

Дотичність наукових досліджень представниці Сумської філії, виконаних у межах проєкту «Світлофор політики ЄС: ґендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD) напряму «Жан Моне», стала слушною нагодою обмінятися думками щодо сучасного стану міграційних питань, їх регулювання та перспектив розвитку у Європейському Союзі та Україні.

За результатами участі в науково-практичному круглому столі Олена Лук’янихіна отримала сертифікат.

Сумська філія ХНУВС