Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Твердохвалова та старша викладачка цієї ж кафедри Олена Мохорєва провели підвищення кваліфікації для працівників установ служби виконання покарань за темою «Діагностика та корекція агресії у ув’язнених та засуджених».

У межах заходу психологів УВП та СІЗО було ознайомлено з поняттям агресивності та її психологічними аспектами. Розглянуто чинники втрати поведінкового контролю та специфікація агресивної поведінки ув’язнених і засуджених. Також, учасникам навчального заходу був представлений діагностичний інструментарій для дослідження проявів агресивної поведінки. На останок викладачі університету запропонували методи психокорекційної роботи з агресивною поведінкою.

Психологів установ виконання покарань і слідчих ізоляторів було запрошено до вступу до Харківського поліцейського вишу.