Працівники та курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ приєднались до благодійного забігу на підтримку ЗСУ «Міцніші за Сталь» від Race Expert на дистанціях 1 та 5 кілометрів. Разом із курсантами до забігу долучився проректор університету Сергій Бортник, завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Ігор Ковальов, інші офіцери та працівники структурних підрозділів вишу.

Присутніх привітав Сергій Бортник й зазначив, що такі заходи об’єднують українців заради однієї важливої мети – підтримки наших мужніх воїнів, які боронять незалежність та суверенітет України. Спорт є невід’ємною частиною підготовки майбутніх працівників поліції, що розвиває їх витривалість, цілеспрямованість та загартовує характер.