Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «Огляд сучасних освітніх інструментів для якісного викладання загальної англійської дорослій аудиторії з курсом Speakout 3rd (PEARSON)» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

На тренінгу розглядалися питання нового контенту для сучасних студентів: унікальні риси нового курсу Speakout, інструменти викладача для офлайн навчання (компоненти курсу, тестовий пакет, додаткові матеріали), цифрові інструменти для онлайн-навчання (для викладача та студента). Олена Статівка навчилася визначати основні критерії при виборі автентичного ресурсу для викладання загальної англійської дорослій аудиторії, укладати план відповідно до контексту викладання, вимог та можливостей студентів, та враховувати особливості роботи з дорослою аудиторією при плануванні уроків англійської мови.