Викладачі факультету № 6 ХНУВС продовжують брати участь у міжнародних науково-практичних конференціях. Так, деканеса факультету докторка юридичних наук, доцентка Оксана Брусакова та завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяли участь онлайн у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Innovations and prospects in modern science» («Інновації та перспективи сучасної науки»), що відбулася в м. Стокгольм, Швеція. Вчені представили тези доповіді «Делінквентна поведінка працівників поліції в Україні та її превенція». У ній автори визначили спеціальні ознаки цієї злочинності, її структуру, мотиви скоєння співробітниками поліції злочинів. Дослідники відзначили, що попередження злочинності цього виду повинно включати в себе загальносоціальний, регіональний, груповий та індивідуальний рівні. У конференції взяли участь науковці з різних країн Європи, зокрема й України.