Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Василь Корнієнко разом із старшим судовим експертом відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС Сергієм Стрільцом провели бінарне практичне заняття в режимі онлайн із дисципліни «Криміналістика» для курсантів 3 курсу факультету № 1 за темою «Використання спеціальних знань».

Майбутні слідчі відпрацювали навички вилучення трасологічних об’єктів під час огляду місця події, розглянули особливості підготовки й призначення окремих видів криміналістичних експертиз. Сергій Стрілець звернув окрему увагу здобувачів освіти на типові помилки, які допускаються при фіксації та вилученні матеріальних об’єктів, а також надав корисні рекомендації, як правильно вилучати сліди для подальших експертних досліджень.