У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України за участі керівного складу, працівників та курсантів вишу. Особовий склад привітав ректор Валерій Сокуренко.

День Національної поліції України – це професійне свято людей, які попри будь-які негаразди, виконують свій вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя, честі й гідності громадян України та територіальної цілісності нашої держави. Сьогодні, під час збройної агресії РФ проти України, поліцейські разом зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями несуть відповідальність за безпеку в країні, ціною здоров’я і життя захищають її незалежність.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять та героїчний подвиг правоохоронців, які у боротьбі за вільну, незалежну Україну віддали своє життя, усіх полеглих під час виконання бойових завдань і службових обов’язків, а також мирних громадян, які стали жертвами російської агресії.

Звертаючись до молоді, ректор зазначив: «Сьогодні святковий день у житті нашого університету та всього Міністерства внутрішніх справ України. Національна поліція – найбільш потужний центральний орган виконавчої влади, який стоїть не лише на захисті прав громадян, їхніх свобод, а й на захисті цілісності та суверенітету країни. Тисячі наших побратимів зі зброєю в руках боронять Україну від російських окупантів. Впевнений, ми обов’язково переможемо.

Головне завдання перед вами – навчатися, робити це відповідально. Наші викладачі володіють усіма необхідними знаннями та вміннями, які знадобляться в боротьбі з жорстоким агресором. Переконаний, переді мною стоять рішучі, відважні, сміливі люди, які готові до кінця виконувати свій професійний та патріотичний обов’язок. Бажаю, щоб ви були щасливі у нашій вільній, незалежній, демократичній державі – Україні. Працюйте й служіть так, щоб вас поважали люди й оберігав Господь Бог! Слава Україні!».

Валерій Сокуренко вручив працівникам університету нагороди – почесними Грамотами Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної ради за зразкове виконання службових обов’язків, значні успіхи у підготовці висококваліфікованих кадрів, сумлінне і бездоганне служіння українському народові та з нагоди Дня Конституції України – заступнику декана з навчально-методичної роботи факультету № 3 Григорію Джагупову та ученому секретарю секретаріату Вченої ради Владиславу Невядовському. Почесними грамотами Вінницької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розбудову незалежної демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України нагородив завідувача кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Віталія Федорова та юрисконсульта відділу юридичного забезпечення Ірину Замислову.

Подяками Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено: доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Сергія Козаченка, фахівця факультету № 5 Івана Прібиткова, провідну фахівчиню відділення моніторингу якості підготовки навчально-методичного відділу Ольгу Білокобильську, провідного фахівця відділу організації служби Михайла Пашкова, провідного фахівця факультету № 3 Михайла Мазура, інспектора відділу організації служби Олександра Піскунова, завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін факультету № 2 Сергія Ткаченка, заступницю начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Юлію Лисичкіну, бухгалтера обліково-матеріального відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олену Мащенко, провідного фахівця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Ігоря Овчаренка, провідного фахівця відділу кадрового забезпечення Сергія Загику, фахівчиню відділення режиму та секретного діловодства відділу режимно-секретного забезпечення Ганну Суботу, інженера відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення Олександра Соболя.

Курсантам університету, які відзначилися зразковим виконанням службових обов’язків, сумлінним ставленням до навчання, активною участю у громадському житті, наказом ректора було присвоєно спеціальне звання «капрал поліції». По факультету № 2 чергове спеціальне звання молодшого складу поліції отримали:

- рядова поліції Валерія Дегтярьова;

- рядовий поліції Владислав Лукашенко;

- рядова поліції Дарʼя Коротка.

По факультету № 3:

- рядовий поліції Юрій Герасимчук.

Завершились урочистості виступом підрозділу барабанщиць та вокально-хореографічною композицією «Плечем до плеча», підготовленою творчим колективом художньої самодіяльності університету.