Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Яна Пономаренко взяла участь у триденному курсі, присвяченому соматичній терапії травми (Somatic Trauma Therapy). Курс був розроблений та проведений Бабетт Росчайлд (Babette Rothschild), M.S.W., всесвітньо відомою тілесною психотерапевткою та освітянкою, яка спеціалізується на лікуванні травм і ПТСР.

На курсі були розглянути наступні теми: «Як працює нервова система», «Як формується травма», «Таблиця станів нервової системи за Бабетт Росчайлд», «Етапи роботи з травмою», «Стабілізація як основа роботи з травмою», «Вікарна травма та як від неї захиститися», «Самотурбота для спеціалістів».

По закінченню було видано CPD (Continuing Professional Development) сертифікат від СTI (Complex Trauma Institute).