Команда Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь в онлайн-змаганнях із кібербезпеки Sikorsky CTF, що були організовані USAID за підтримки КПІ й AWS. У заході зареєструвалися 262 команди з усіх куточків України. Протягом 48 годин команди вирішували 53 складні завдання з пошуку та експлуатації вразливостей у різних сферах, таких як: Cryptography, Steganography, Reverse Еngineering, Mobile, Programming, Web, Digital Forensics, PWN та інші. Завдання проходили у форматі #Jeopardy CTF, де для підтвердження виконання потрібно знайти та надати кодове слово – прапор. Захід пройшов у напруженій атмосфері, сповненій конкуренції, яка стимулювала учасників до виявлення своїх найкращих навичок і здібностей. Учасники використовували свою творчість та кмітливість для розробки інноваційних стратегій та рішень, що додавало ще більше цікавості заходу.
Команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Сybercops» посіла 22 місце (https://kpi2023.ctf.in.ua/ua-posts/2023/07/05/winners.html).