Харківський національний університет внутрішніх справ постійно співпрацює з військовими підрозділів Збройних Сил України, які беруть активну участь у військово-патріотичному та національно-патріотичному вихованні молоді. Таким є командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Птахи Мадяра» 59-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України із позивним «Мадяр». Він постійно спілкується з фахівцями вишу з питань наближення навчального процесу до реальних умов несення служби під час воєнного стану. Нещодавно він передав університету навчально-тренувальний БПЛА, скиди для DJI Mavic 3, а також апаратуру для проведення навчально-тренувальних польотів.

Як зазначив командир, це обладнання для забезпечення якісного освітнього процесу, підготовки розрахунків безпілотних літальних апаратів: «Важливо, щоб курсанти добре вчилися, докладати усіх зусиль, аби стати хорошими фахівцями та патріотами своєї держави, були завжди готові стати на захист нашої країни».

Незабаром відбудеться онлайн-зустріч «Мадяра» зі здобувачами освіти.