Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності ХНУВС підполковник поліції Олексій Сердюк німецькою мовою опублікував статтю «Ein Brief aus Charkiw: Ein ukrainisches Wissenschaftszentrum in Kriegszeiten» (Лист з Харкова: Український науковий центр у воєнний час) у журналі Ukraine-Analysen Nr. 286 (27.06.2023). Це видання знайомить із тим, як українська наука працює під час війни, представляє дані щодо актуальних проблем, здобутків і перспектив українських наукових досліджень з огляду на партнерство з Німеччиною та ЄС. Стаття розповідає про долю ХНУВС та інших ЗВО Харківщини під час війни, як харківські науковці та викладачі працюють в евакуації, що очікує найбільший науковий та освітній центр сходу України. Публікація є продовженням співпраці з Центром східноєвропейських досліджень Університету Бремену і Геттінгенською державною та університетською бібліотекою в межах проєкту DiscussData-платформи, де публікуються дані наукових досліджень для їх вторинного аналізу та обговорення.

Ознайомитись зі статтею можна за посиланням: https://www.laender-analysen.de/ukraine-analysen/286/