Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова взяла участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «Новий погляд на викладання граматики із серією посібників Grammar in Focus A2+», організованому Міжнародним освітнім центром Dinternal Education.

Під час заходу учасники ознайомилися з такими питаннями: викладання граматики із серією посібників Grammar in Focus A2+, етапи комунікативного граматичного уроку за методом ESA, варіативність у відпрацюванні цільового мовного матеріалу уроку тощо.

За результатами тренінгу Лариса Сазанова навчилася планувати та проводити заняття з граматики за методом ESA, використовувати потенціал аудіоконтенту для введення нового граматичного матеріалу та застосовувати різні варіанти роботи на заключному етапі продукування вивченого граматичного матеріалу.